Stawiamy na profesjonalizm!

Posiadamy profesjonalne zaplecze sprzętowe.

Podczas naprawy usterki typowo elektronicznej - np. wymiana gniazda zasilania lub reballingu układu graficznego, używamy podgrzewacza kwarcowego T8280 oraz profesjonalnej stacji lutowniczej AOYUE 968A+, która jest wyposażona w opcje HOT AIR idealnie nadająca sie do pracy przy precyzyjnych naprawach płyt głównych.

Istotnym elementem podczas wykonywania naprawy jest szczegółwośc i perfekcjonizm - na to kładziemy szczególny nacisk chcą miec pewnośc tego, że dajemy najwyższą jakość usługi - potwierdzoną długą Gwagancją poserwisową.

Zdalna pomoc ON-LINE, nie czekasz godzinami na serwis.

Jest to nasza standardowa usługa stosowana głównie u naszych klientów biznesowych, gdzie liczy sie każda minuta. Dzieki temu rozwiązaniu możemy reagować praktycznie natychmiast na zglaszane usterki. Jak to działa w praktyce? Wystarczy dostęp do internetu. Nasz serwisant połączy sie z Państwa komputerem nie będąc fizycznie w Państwa firmie i rozpocznie proces naprawy ewentualnie powie co zrobić. Dotyczy to głównie problemów z systemem lub oprogramowaniem. Wszystkie awarie techniczne (tj. usterka płyty głównej lub zasilania) wymagają wizyty w Państwa firmie.

  • Szybkośc reakcji na zgłaszany problem.
  • Masz pewność, że Twój komputer ma zainstalowane aktualizacje i jest zabezpieczony.
  • Nasz HelpDesk czuwa, zawsze możesz zadzwonić.
Strony internetowe - jak powstają?

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dostosowujemy sie do oczekiwań i budżetu naszych klientów. Wstępnie ustalamy jak ma funkcjonować strona czyli jakie elementy ma zawierać. Następnie następuje kodowanie strony, dopracowywanie szczegułów, dopasowywanie treść pod względem SEO pozycjonowania - testowanie w środowisku lokalnym. Rejestrujemy w imieniu klienta domenę. Gdy projekt zostanie zaakceptowany przez klienta, finalną wersję strony internetowej umieszczamy na serwerze i rozpoczynamy proces pozycjonowania.
Jaki jest czas wykonania takiej strony? - Zależnie od wielkości projektu, od kilku dni do kilku tygodni.

Serwis komputerowy, który dba o klienta.

Przed każdą naprawą przedstawiamy możliwe rozwiązania i proponujemy najkorzystniejsze cenowo i jakościowo. Zadowolenie i zaufanie Klienta jest dla nas najważniejsze. IT ONLLINE SUPPORT to prawdopodobnie najlepszy serwis komputerowy w Opolu. Sprawdź już dziś.
Najlepsze ceny w Opolu.